Obchodní a implementační partneři

V rámci partnerského programu nabízí společnost SEFIRA dvě základní úrovně partnerství:

Obchodní partner

Základní typ spolupráce, který opravňuje partnera k vykonávání aktivní obchodní činnosti vedoucí k prodeji produktů OBELISK v předem domluveném regionu.

Certifikovaný partner

Tato úroveň partnerství opravňuje partnera ke všem obchodním aktivitám a vlastní implementaci produktů OBELISK.

5P

Společnost poskytuje služby a řešení v oblasti návrhu, vývoje, implementace a servisu informačních systémů. Své služby poskytuje jak organizacím státní správy, tak i subjektům napříč celým podnikatelským spektrem. Zaměřuje se na zakázkový vývoj víceuživatelských informačních systémů s důrazem na snadnou obsluhu, přehlednost, dostupnost a bezpečné a konzistentní uložení dat. Zákazníkům dlouhodobě poskytujeme smluvně garantované servisní služby.

Bach systems

Firma Bach system se od roku 1994 specializuje na vývoj softwarových aplikaci a cenově dostupných informačních systémů určených pro podporu spisové a archivní služby v organizacích všech typů a velikostí. Díky propracované stavebnicové konstrukci a nejnovějším technologickým nástrojům, jsme schopni nabídnout optimální řešení pro malého zákazníka s několika málo zaměstnanci, stejně jako zajistit informační systém pro organizace, které spravují velké množství dokumentů.

WWW STRÁNKY

Caleum

Společnost Caleum byla založena v roce 2009 jako společnost s ručením omezeným a v roce 2012 se transformovala na akciovou společnost. Na počátku jsme se věnovali z velké části prodeji hardwaru, především oblasti datových center, a později jsme se zaměřili také na servisní služby. V současné době rozšiřujeme naše aktivity do dalších oblastí, jako jsou virtuální datová centra, cloudové služby, biometrický podpis, dohledové služby, kybernetická bezpečnost, software a informační systémy.

WWW STRÁNKY

Excon

Vizí naší společnosti je přinášet obchodním partnerům, zákazníkům stále nová, kreativní, technicky jedinečná, ale i ekonomická řešení. Od roku 2002 dodáváme řešení postavená na našem produktu ALeX. ALeX vznikl jako produkt nezbytný pro efektivní řízení práce s velkým množstvím dokumentů a spolupráci řady partnerů. Zasahuje do řady procesů a agend desítek společností a disponuje množstvím funkcionalit, které jsou stále zdokonalovány a přizpůsobovány potřebám zákazníků.

WWW STRÁNKY

GAPP System

Společnosti GAPP System, spol. s r.o., se již od svého vzniku v roce 1994 úzce specializuje na problematiku dostupnosti informačních systémů, disaster recovery a avoidance, ukládání dat, jejich zabezpečení a archivaci. Společnost zajišťuje ochranu firemních dat a nepřetržitý přístup k nim a to prostřednictvím tradičních, ale i progresivních řešení, která umožňují zákazníkům výrazně snižovat rizika spojená s provozem informačních systémů a zvyšovat efektivitu vynakládaných finančních prostředků.

WWW STRÁNKY

NOTIX

Společnost NOTIX s.r.o. se zabývá dodávkami technologických IT řešení, aplikací a konzultací pro podnikové zákazníky. Hlavními doménami jsou aplikační vývoj řešení na zakázku, dodávky integračních projektů v enterprise prostředí, automatizace/správa byznys procesů, procesy biometrického podepisování dokumentů, řešení pro enterprise searching, log-management a systémy pro big data na produktech Elastic.

WWW STRÁNKY

Onlio

Společnost Onlio, a.s. je stabilní, dynamicky rostoucí a prosperující firma poskytující zákaznicky orientovaná softwarová řešení a konzultační služby v oblasti webových portálů, elektronického obchodu, webové komunikace a webových aplikací šitých na míru. Posláním společnosti je napomoci podnikatelským subjektům k využití plného potenciálu Internetu a webových technologií s cílem maximalizace jejich konkurenční schopnosti na lokálních i globálních trzích.

WWW STRÁNKY

OK system

OKsystem je česká softwarová společnost s mezinárodní působností. Na trhu informačních technologií jsme od roku 1990. Naše programy používají desítky tisíc uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky v České republice a dodáváme inovativní software i v Evropě a USA. Vyvíjíme programy a přinášíme řešení, které usnadňují práci a zlepšují život. Vítáme nové příležitosti, hledáme a přinášíme inovace a nápady, kombinujeme software s nejmodernějšími technologiemi.

WWW STRÁNKY

Sabris

Společnost Sabris poskytuje služby systémového integrátora a služby dlouhodobého charakteru prostřednictvím vícejazyčného Support centra a centra sdílených služeb. Orientuje se na odborné poradenství, business řešení a služby, které společnostem přinášejí významnou přidanou hodnotu, zvyšují jejich výkonnost a prosperitu. Se zákazníky buduje dlouhodobá partnerství založená na otevřené komunikaci a vzájemné důvěře.

WWW STRÁNKY

SYSCOM Software

Firma SYSCOM Software, spol. s r.o. vznikla v roce 1994 transformací ze společnosti SYSCOM s. r. o., která působila na našem trhu od roku 1990. Společnost se zaměřuje na dodávky komplexních řešení v oblasti informačních systémů a dalších IT služeb. Hlavní činností společnosti je vývoj softwaru na zakázku pro státní správu, vývoj a realizace IT řešení na míru podle individuálních potřeb všech klientů, ve veřejné i komerční sféře.

WWW STRÁNKY

Máte zájem dodávat a implementovat naše produkty
a potřebujete více informací?

KONTAKTUJTE NÁS