Týmový asistent/asistentka

Hledáme šikovného kolegu/kolegyni se vztahem k IT a marketingu, který by týmu ajťáků ulehčil od administrativy a zároveň pomohl se zástupností okolo recepce.

Co vás čeká

  • podpora týmu IT s administrativou okolo elektronického podepisování
  • podpora činností marketingu, především práce s kontaktními osobami v CRM Sugar (zadávání nových kontaktů a aktualizace kontaktů dle LinkedIn)
  • podpora chodu office a pokrytí zástupnosti na recepci (servis pro pracovní schůzky a návštěvy, zajištění zásob občerstvení a kancelářských potřeb,…)
  • pracovní doba 8:00-16:30

Co od vás očekáváme my

  • SŠ vzdělání
  • pečlivost, samostatnost, vstřícný a aktivní přístup
  • zákaznický přístup, spolehlivost a korektnost
  • výbornou znalost češtiny a dobrou znalost angličtiny
  • řidičský průkaz skupiny B

Milé bude, když přidáte

  • znalost CRM systému Sugar
  • znalost LinkedIn

Co vám nabízíme

  • zázemí kvalitního realizačního, konzultačního a obchodního týmu
  • práci v mladém přátelském kolektivu
  • motivující platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C – stanice Budějovická

Zaujala vás daná pozice?

Napište nám, přiložte svůj životopis a my vás budeme kontaktovat.

    Jméno*

    Telefon*

    Zpráva*

    Životopis

    Pro výběrové řízení na tuto pozici bude společnost SEFIRA spol. s r.o. jakožto správce zpracovávat vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje nebudou předávány mimo EU.
    Další informace o ochraně osobních údajů uchazečů o zaměstnání

    Souhlasím, aby společnost SEFIRA spol. s r.o. se sídlem Antala Staška 2027/77, Praha 4, IČ 62907760, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 34572, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 10 let. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Udělení tohoto souhlasu je zcela dobrovolné. Souhlas udělený pro rozšíření zpracování údajů můžu kdykoliv bezplatně odvolat, a to i před uplynutím doby, na kterou byl udělen.