Junior konzultant PKI

Hledáme nového kolegu na juniorní pozici PKI konzultanta, který podpoří náš tým v projektech v oblasti informační bezpečnosti.

Co Vás čeká

  • účast na projektech v oblasti informační bezpečnosti (PKI, autentizace)
  • konzultace, implementace a podpora zakázkových řešení
  • spolupráce na návrhu technických řešení
  • možnost spolupráce na přípravě nabídek pro klienty
  • sledování aktuálních trendů v oboru

Co od Vás čekáme my

  • zájem o oblast PKI a autentizace
  • samostatnost a iniciativní přístup
  • znalost anglického jazyka alespoň na technické úrovni

Milé bude, když přidáte

  • praktické zkušenosti z oblasti PKI a/nebo autentizace

Co Vám nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost zkráceného úvazku pro studenty
  • po zaučení možnost občasné práce z domova
  • práci na zakázkových řešeních pro zajímavé zákazníky v české společnosti
  • spolupráci s předními světovými výrobci bezpečnostních řešení
  • práci v týmu se vstřícnými kolegy ochotnými si poradit
  • prostor pro vlastní rozvoj
  • klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C – stanice Budějovická

Zaujala vás daná pozice?

Napište nám, přiložte svůj životopis a my vás budeme kontaktovat.

    Jméno*

    Telefon*

    Zpráva*

    Životopis

    Pro výběrové řízení na tuto pozici bude společnost SEFIRA spol. s r.o. jakožto správce zpracovávat vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje nebudou předávány mimo EU.
    Další informace o ochraně osobních údajů uchazečů o zaměstnání

    Souhlasím, aby společnost SEFIRA spol. s r.o. se sídlem Antala Staška 2027/77, Praha 4, IČ 62907760, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 34572, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 10 let. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Udělení tohoto souhlasu je zcela dobrovolné. Souhlas udělený pro rozšíření zpracování údajů můžu kdykoliv bezplatně odvolat, a to i před uplynutím doby, na kterou byl udělen.