Cyklus online seminářů na téma „Digitální důvěra a moderní bezpapírová řešení“

Digitalizace firemních procesů dává prostor pro oslovení nových zákazníků, vytváření nových příležitostí, zavádění nových obchodních modelů, produktů a služeb, ale i zvyšování efektivity a snižování nákladů. Aktuální situace ukazuje, že digitální transformace není otázkou budoucnosti, ale musíme se jí zabývat hned.

Chcete se dozvědět více o možnostech digitalizace vaší společnosti?

Zveme vás na sérii odborných online seminářů, které vás provedou světem digitální důvěry a poskytnou vám návod, jak se úspěšně vypořádat s digitální transformací vaší organizace a přechodem na bezpapírové fungování.

Digitální důvěra, pilíř digitalizace a digitální transformace

Hledáte efektivní cestu k digitální transformaci vaší společnosti? Pomůžeme vám zorientovat se v digitálním světě a odpovíme na otázku, jak budovat digitální důvěru.

Chci vědět víc

Elektronický podpis v praxi

Víte, co je to vzdálený podpis a jak funguje? Seznámíme vás s principy pro jednotné zpřístupnění služeb podpisu v rámci celé organizace.

Chci vědět víc

Kvalifikovaná pečeť

Máte povinnost používat kvalifikovanou elektronickou pečeť? Nabídneme vám efektivní řešení pro všechny informační systémy.

Chci vědět víc

eHR aneb digitalizace personálních procesů

Kladete si otázku, zda existuje cesta, jak zefektivnit rutinní personální úkony spojené s výměnou dokumentů. Chcete se i v oblasti HR přiblížit k bezpapírové kanceláři? Poskytneme vám praktické rady a doporučení, jak tuto problematiku vyřešit.

Chci vědět víc

Zaregistrujte se a získejte přístup k online seminářům ZDARMA.